• En
  • ساعت : ۷:۵۳:۱۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ 
  • کد خبر : ۱۶۴۶۶۷
    /  2
فرماندار بوشهر:
مجاهدت های پست خاموش است
علی پارسیده مدیرکل پست استان بوشهر با فرماندار بوشهر دیدار و گزارشی از عملکرد پست در دوران شیوع ویروس کرونا ارائه داد.

فرماندار بوشهر:

مجاهدت های پست خاموش است

علی پارسیده مدیرکل پست استان بوشهر با فرماندار بوشهر دیدار و گزارشی از عملکرد پست در دوران شیوع ویروس کرونا ارائه داد.

به گزارش روابط عمومی پست بوشهر صبح روز پنجشنبه مورخ دوم مرداد ماه سال جاری علی پارسیده مدیرکل پست بوشهر با عباس جمشیدی فرماندار بوشهر دیدار و گزارشی از عملکرد پست استان در دوران شیوع ویروس کرونا ارائه داد.

پارسیده گفت : اسفند معمولا ماه پرکاری برای پستی هاست ، کارکنان پست در دوران شیوع ویروس کرونا تمام وقت مشغول به فعالیت بوده و به همشهریان خدمت رسانی نموده اند ،  تنها در استان بوشهر در چهار ماه نخست امسال یک میلیون مرسوله در استان توسط پست نقل و انتقال یافت که افزایش ترافیک  ۵۰ درصد ی را نشان میدهد.

پارسیده افزود : اکنون شرکت ملی پست و به تبع آن پست استان بوشهر در حال توسعه خدمات خود به فضای کسب و کار اینترنتی است که در قالب ارائه سرویس "شتاب دهی" با همکای پارک علم و فناوری خلیج فارس بوشهر به شرکت‌های "استارت آپ" نوپا است که نیاز به حمایت برای رونق کسب و کار خود دارند.با ارائه این خدمت و در اختیار قراردادن ظرفیت‌های پست به شرکت‌های استارتاپ، کمک قابل توجهی به رونق کسب و کار و اشتغال کشور می‌شود و پیش بینی می‌شود ترافیک قابل توجهی به شبکه پستی و شبکه کسب و کار اینترنتی وارد شود.

در ادامه پارسیده : ضمن ارائه گزارش کاملی از وضعیت پست استان و با توجه به نزدیک بودن پروژه سرشماری نفوس و مسکن ، خواستار اجرایی شدن زیرساخت های پروژه جی نف شامل : نصب پلاک های کدپستی ، پلاک های معابر و پلاک های شهرداری شد.همچنین خواستار واگذاری قطعه ای زمین در شهرک نیایش بوشهر جهت احداث ناحیه توزیع و تجزیه و مبادلات مرکزی بوشهر شد که از مصوبات پیشین استان بوده است.

عباس جمشیدی فرماندار شهرستان بوشهر ضمن تشکر و خیر مقدم گفت: پستی ها مجاهدت هایشان خاموش است، خیلی از سیستم های اداری متوجه حجم کار پست نشده اند و علیرغم حجم بالای خدمات و مراجعه زیاد مردم به پست ، با کمال آرامش و بدون اندکی گلایه و یا نارضایتی مردمی خدمات پستی به مردم ارائه شده است که همین جای قدردانی و تشکر را دارد.

همچنین ایشان اعلام نمودند موارد پلاکهای معابر، پلاک کدپستی و واگذاری زمین در شهرک نیایش را تا حصول نتیجه با شهرداری و مسکن و شهرسازی همراهی و مساعدت می کنند و خواستار نشست و پیگیری مشترک برای به نتیجه رسیدن آنها می شوند.

جمشیدی افزود تحول پست در دنیا و ایران اتفاق افتاده و ما باید زیرساخت های لازم را آماده کنیم.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    آخرین بروزرسانی سایت : 1400/02/23 10:23
    V5.5.5.0